Tel. (+370 5) 24 96766
help.lt@gemius.com

„NetPanel“ yra „Gemius“ vykdomo interneto rinkos tyrimo dalis. Asmenys, pasirinkę įsidiegti „Gemius“ papildinį savo naršyklėje, tampa interneto respondentais bei kiekvieną mėnesį dalyvauja specialiai jiems sukurtuose konkursuose su galimybe laimėti vertingus prizus.

Gegužės mėnesio prizai

Tapk NetPanel nariu ir gegužės mėnesį laimėk: – Stalo žaidimą “Codenames Pictures”; – Belaides ausines “Prestico JL2 air pro blue 2”; – Oro drėkintuvą. KAIP DALYVAUTI? Apsilankyk www.netpanel.lt Užpildyk klausimyną bei įsidiek NetPanel papildinį savo kompiuteryje; NEPAMIRŠK nurodyti savo el. pašto (susisiekimui)! Sėkmės!

Balandžio mėnesio prizai

Tapk NetPanel nariu ir balandžio mėnesį laimėk: – Stalo žaidimą “Taco Cat Goat Cheese Pizza”; – Garso kolonėlę “Energy Sistem Urban Box 2”; – Oro drėkintuvą. KAIP DALYVAUTI? Apsilankyk www.netpanel.lt Užpildyk klausimyną bei įsidiek NetPanel papildinį savo kompiuteryje; NEPAMIRŠK nurodyti savo el. pašto (susisiekimui)! Sėkmės!

Kovo mėnesio prizai

Tapk NetPanel nariu ir kovo mėnesį laimėk: – Išmanųjį laikrodį “Blackview smartwatch R3”; – Belaides ausines “Energy Sistem Style 2”; – Termo puodelį. KAIP DALYVAUTI? Apsilankyk www.netpanel.lt Užpildyk klausimyną bei įsidiek NetPanel papildinį savo kompiuteryje; NEPAMIRŠK nurodyti savo el. pašto (susisiekimui)! Sėkmės!

Vasario mėnesio prizai

Tapk NetPanel nariu ir vasario mėnesį laimėk: – Garso kolonėlę “Energy Sistem Urban Box 2”; – Belaides ausines “Energy Sistem Urban 1 True Wireless Cab”; – Oro drėkintuvą. KAIP DALYVAUTI? Apsilankyk www.netpanel.lt Užpildyk klausimyną bei įsidiek NetPanel papildinį savo kompiuteryje; NEPAMIRŠK nurodyti savo el. pašto (susisiekimui)! Sėkmės!

Sausio mėnėsio prizai

Tapk NetPanel nariu ir sausio mėnesį laimėk: – Garso kolonėlę “JBL GO ESSENTIAL”; – Išmanųjį laikrodį “Canyon Wildberry”; – Oro drėkintuvą. KAIP DALYVAUTI? Apsilankyk www.netpanel.lt Užpildyk klausimyną bei įsidiek NetPanel papildinį savo kompiuteryje; NEPAMIRŠK nurodyti savo el. pašto (susisiekimui)! Sėkmės!

Privatumo nustatymai

Google Analytics Analitiniai slapukai
Google Tag Manager Analitiniai slapukai
Facebook Analitiniai slapukai